





Příruby svaru jsou populární typ příruby. Včetně dlouhého kuželového náboje a okraje s četnými otvory pomáhá posílit a poskytovat odolnost proti teplotě /tlaku a snadno se spojit přírubu k přírubě šroubu.
Zúžený rozbočovač je významným rysem příruby krku. Natažení krku a konec mají svary. Příruba může přímo svařit potrubí tak, aby poskytovala vysoké a relativně přirozené formy. Tento typ spojení poskytuje postupné rozdělení tlakových sil přechodu podél nerezové hadičky na dno příruby, což pomáhá odolat některým dopadům používaným ve vyšších a vyšší teplotních pracovních prostředích.
Tyto typy přírub se často používají ve vysokotlakých potrubích nebo v tyčích, které potřebují tlak, aby byl rozložen na připojení, aby nezasáhl nebo neohrozil švů. Mohou být široce používány v klíčových oblastech, jako je ropa, zemní plyn a petrochemický průmysl.
Zavedení
| Norma | ANSI/ASME B16.5, BS4505, GOST12820-80, DIN, UNI, EN1092-1, JIS/KS atd. |
| Materiál | Uhlíková ocel: Q235A, Q235B, Q345BC22.8, ASTM A105, SS400 |
| Povrch | Antirust olej, černá barva, žlutá barva, galvanizovaná |
| Typ | Obrobeno CNC |
| velikost | DN10-DN2000 |
| Dodací lhůta | Do 5-30 dnů |
| Balení | dřevěné pouzdro, překližky, palety nebo podle požadavků zákazníků |
| Aplikace | Široce používané v ropě, zemním plynu, petrochemickém a dalších polích |
| Dn | A | B | D | K | L | n | Th | C | N | S > | H1 | R | H | |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| A | B |
|
|
|
|
| 10 | 17.2 | 14 | 90 | 60 | 14 | 4 | M12 | 16 | 28 | 28 | 1.8 | 6 | 4 | 35 |
| 15 | 21.3 | 18 | 95 | 65 | 14 | 4 | M12 | 16 | 32 | 32 | 2.0 | 6 | 4 | 38 |
| 20 | 26.9 | 25 | 105 | 75 | 14 | 4 | M12 | 18 | 40 | 40 | 2.3 | 6 | 4 | 40 |
| 25 | 33.7 | 32 | 115 | 85 | 14 | 4 | M12 | 18 | 46 | 46 | 2.6 | 6 | 4 | 40 |
| 32 | 42.4 | 38 | 140 | 100 | 18 | 4 | M16 | 18 | 56 | 56 | 2.6 | 6 | 6 | 42 |
| 40 | 48.3 | 45 | 150 | 110 | 18 | 4 | M16 | 18 | 64 | 64 | 2.6 | 7 | 6 | 45 |
| 50 | 60.3 | 57 | 165 | 125 | 18 | 4 | M16 | 18 | 74 | 74 | 2.9 | 8 | 6 | 45 |
| 65 | 76.1 | 76 | 185 | 145 | 18 | 8 | M16 | 18 | 92 | 92 | 2.9 | 10 | 6 | 45 |
| 80 | 88.9 | 89 | 200 | 160 | 18 | 8 | M16 | 20 | 105 | 105 | 3.2 | 10 | 6 | 50 |
| 100 | 114.3 | 108 | 220 | 180 | 18 | 8 | M16 | 20 | 131 | 131 | 3.6 | 12 | 8 | 52 |
| 125 | 139.7 | 133 | 250 | 210 | 18 | 8 | M16 | 22 | 156 | 156 | 4.0 | 12 | 8 | 56 |
| 150 | 168.3 | 159 | 285 | 240 | 22 | 8 | M20 | 22 | 184 | 184 | 4.5 | 12 | 10 | 56 |
| 200 | 219.1 | 219 | 340 | 295 | 22 | 12 | M20 | 24 | 235 | 234 | 6.3 | 16 | 10 | 62 |
| 250 | 273 | 273 | 405 | 355 | 26 | 12 | M24 | 26 | 292 | 292 | 6.3 | 16 | 12 | 70 |
| 300 | 323.9 | 325 | 460 | 410 | 26 | 12 | M24 | 28 | 344 | 344 | 7.1 | 16 | 12 | 78 |
| 350 | 355.6 | 377 | 520 | 470 | 26 | 16 | M24 | 30 | 390 | 410 | 8.0 | 16 | 12 | 82 |
| 400 | 406.4 | 426 | 580 | 525 | 30 | 16 | M27 | 32 | 445 | 464 | 8.0 | 16 | 12 | 85 |
| 450 | 457 | 480 | 640 | 585 | 30 | 20 | M27 | 40 | 490 | 512 | 8.0 | 16 | 12 | 87 |
| 500 | 508 | 530 | 715 | 650 | 33 | 20 | M30 | 44 | 548 | 578 | 8.0 | 16 | 12 | 90 |
| 600 | 610 | 630 | 840 | 770 | 36 | 20 | M33 | 54 | 652 | 670 | 8.8 | 18 | 12 | 95 |
| 700 | 711 | 720 | 910 | 840 | 36 | 24 | M33 | 36 | 755 | 759 | 8.8 | 18 | 12 | 100 |
| 800 | 813 | 820 | 1025 | 950 | 39 | 24 | M36*3 | 38 | 855 | 855 | 10.0 | 20 | 12 | 105 |
| 900 | 914 | 920 | 1125 | 1050 | 39 | 28 | M36*3 | 40 | 955 | 954 | 10.0 | 20 | 12 | 110 |
| 1000 | 1016 | 1020 | 1255 | 1170 | 42 | 28 | M39*3 | 42 | 1058 | 1060 | 10.0 | 22 | 16 | 120 |
| 1200 | 1219 | 1220 | 1485 | 1390 | 48 | 32 | M45*3 | 48 | 1262 | 1260 | 12.5 | 30 | 16 | 130 |
| 1400 | 1422 | 1420 | 1685 | 1590 | 48 | 36 | M45*3 | 52 | 1456 | 1456 | 14.2 | 30 | 16 | 145 |
| 1600 | 1626 | 1620 | 1930 | 1820 | 56 | 40 | M52*3 | 58 | 1668 | 1668 | 16 | 35 | 16 | 160 |
| 1800 | 1829 | 1820 | 2130 | 2020 | 56 | 44 | M52*3 | 62 | 1870 | 1870 | 17.5 | 35 | 16 | 170 |
| 2000 | 2032 | 2020 | 2345 | 2230 | 62 | 48 | M56*3 | 66 | 2070 | 2072 | 20 | 40 | 16 | 180 |
Společnost byla založena v roce 2007 a v roce 2022 se přestěhovala do zóny hospodářského rozvoje Longyou v provincii Zhejiang. Pokrývá plochu 130 000 metrů čtverečních, více než 30 výrobních linek, 300 pracovníků, 20 lidí, 30 inspekčních lidí a roční produkce 50 000 tun.
It has passed ISO9001:2008 quality management system, PED 97/23/EC EU Pressure Equipment Directive certification, China Special Equipment Manufacturing License (Pressure Tube) TS certification, ASME certification, provincial enterprise standardization management system, ISO14000:2004 environment management system, cleaner production (green enterprise), and a series of certifications, as well as China Classification Society (CCS), American Bureau of Shipping (ABS), British Register of Přeprava (LR), Deutsche Veritas (GL), Bureau Veritas Society (BV), Det Norske Veritas (DNV) a korejský rejstřík přepravy (KR) továrny.
Mezi hlavní produkty patří potrubí z nerezové oceli, armatury potrubí, příruby, ventily atd., Které se široce používají v ropě, chemickém průmyslu, jaderném průmyslu, tavení, stavbu lodí, lékárny, potraviny, konzervace vody, elektrická energie, nová energie, mechanické vybavení a další pole. Společnost dodržuje firemní princip „kvality pro přežití, pověst rozvoje“ a z celého srdce slouží každému zákazníkovi k vytvoření situace oboustranně.





Zeptejte se deseti lidí, co znamená nerezová ocel válcovaná za studena, a většina z nich popíše plochý výrobek: plech nebo svitek, hladký na obou stranách, obvykle směřující k laserové řezačce n...
Zobrazit víceNerezová ocel 1.4404 je jednou z těch jakostí, které tiše odvedou spoustu práce. V normách EN je 1.4404 nízkouhlíková austenitická třída s molybdenem, kterou většina kupujících zná jako 316L. Ne...
Zobrazit víceZeptejte se dvou techniků na nerez 1.4404 a pravděpodobně uslyšíte dvě různá jména pro stejný kov. Jeden říká 316L. Další říká UNS S31603. Kresba před vámi jednoduše říká 1,4404. Všechny tři uka...
Zobrazit víceNikdy nebudeme sdílet vaši e -mailovou adresu a vy
Můžeme se kdykoli odhlásit, slibujeme.